Štěňata vrh A _ 2017

S radostí oznamujeme, že se 22.4.2017 narodila naše první štěňata  

   Vrh A  (klikem na A se dostanete na fotky)

Mamkou tohoto vrhu je naše překrásná Maya - Himalaya z Targenu a hrdým taťkou je nádherný pejsek Ja-Lung Lamleh Legs-Smon, zkráceně Lung. Oba rodiče mají také zajímavý rodokmen.
Lung je milý a laskavý pes, skvělé povahy a výborného exteriéru, úspěšný na výstavách, již získal titul Grand Šampion ČR. Maya je fena vyrovnané a klidné povahy, poslušná a milá, již získala titul Šampion ČR.

Maya a Lung, jsou krásní představitelé své rasy a oba jsou zdraví. Oba rodiče jsou atraktivní sobolí barvy a štěňátka se vydařila barevně po rodičích. Budou vhodná jak pro výstavy a chov, tak hlavně jako milí a pohodoví společníci pro radost jejich nových majitelů. Nevyžadujeme po nových majitelích účast na výstavách, či chovatelské úspěchy, ale budeme rádi, když naše štěňátka najdou krásný a pohodový domov, stanou se součástí rodiny, budou šťastná a povedou spokojený život.


RODOKMEN VRHU A

Štěňata budou odcházet k novým pánům nejdříve ve věku osmi týdnů. Budou socializovaná a zvyklá na provoz domácnosti, lidi, psy, jízdu autem, navyklá na obojek a vodítko, atd. Snažíme se, abychom do světa vypustili nejen zdravé, ale i vyrovnané pejsky. Naše psy krmíme super prémiovými a holistickými krmivy, zdravý vývoj štěněte je pro nás prioritní.


Naše štěňata budou samozřejmě očkovaná, několikrát odčervená, čipovaná, a vybavená Europassem dle směrnic EU. Každé štěně bude mít svůj "Balíček na cestu" obsahující kupní smlouvu, krmení pro první dny, příručku s radami jak si s tibeťáčkem poradit, hračku, pamlsky, atd.

Každé štěně bude mít průkaz původu, který zašleme novému majiteli, jakmile průkaz bude zaslán z plemenné knihy .

Pokud máte zájem o rezervaci štěněte, prosím, kontakutje mě na
email: stepanek.jana@seznam.cz